zajęcia przez internet

Język angielski nigdy nie był taki łatwy do nauczenia się!

Online osiągniesz efekty o których marzyłeś nie wychodząc z domu.

Nauka języka angielskiego nigdy nie była taka prosta! Dzięki kursami online możesz uczyć się wtedy kiedy masz czas za pomocą wideo konferencji online.

Jeżeli pragniesz nauczyć się a nie masz możliwości skorzystania z naszych kursów na miejscu serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype lub inną platformę internetową. E-learning to znakomity sposób by zdalnie nauczyć się na kurs angielskiego. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się z twojego domu lub miejsca pracy.

Metody:

Uczymy przez internet sprawdzonymi metodami komunikatywnymi np. Metoda Callan, Direct English oraz innymi metodami bezpośrednimi. Takie metody doskonale nadają się na zdalną naukę przez którą będziesz ćwiczył mówienie.

Specjalizacja:

Business English

Angielski dla informatyków, programistów, IT

Angielski dla korporacji,

Medical English

Construction English

Nauczyciele:

Zdalne kursy angielskiego możliwe są z native speakerem lub z polskim lektorem. Dysponujemy najlepiej wykwalifikowaną kadrę która specjalizuję się w tym by pomóc ci się rozgadać w jak najkrótszym czasie.

Kiedy:

Zajęcia mogą odbywać się w godzinach porannych, w ciągu dnia lub wieczorem. Wtedy kiedy masz możliwość nauki w domu lub pracy my jesteśmy gotowi by pomóc.

Cennik:

Zajęcia internetowe z native speakerem kosztują za godzinę lekcyjną 75.00 – 90.00zł