zajęcia przez internet

Skype English - Język angielski nigdy nie był taki łatwy do nauczenia się!

Online osiągniesz efekty o których marzyłeś nie wychodząc z domu.

Nauka języka angielskiego online nigdy nie była taka prosta! Dzięki kursami przez internet możesz uczyć się wtedy kiedy masz czas za pomocą wideo lekcji online.

Opcja Angielski przez Skype jest doskonałym rozwiązaniem jeżeli pragniesz nauczyć się a nie masz możliwości skorzystania z naszych kursów na miejscu. Serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype lub inną platformę internetową. E-learning to znakomity sposób by zdalnie nauczyć się na kurs angielskiego. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się z twojego domu lub miejsca pracy.

Metody:

Uczymy przez internet sprawdzonymi metodami komunikatywnymi np. Metoda Callan, Direct English oraz innymi metodami bezpośrednimi. Kursy takie metodami doskonale nadają się na zdalną naukę angielskiego przez którą będziesz wreszcie ćwiczył mówienie.

Specjalizacja:

Business English

Angielski dla informatyków, programistów, IT

Angielski dla korporacji,

Kurs Medical English

Kurs Construction English

Nauczyciele:

Zdalne kursy angielskiego możliwe są z native speakerem lub z polskim lektorem. Dysponujemy najlepiej wykwalifikowaną kadrę uczącą na skype która specjalizuję się w tym by pomóc ci się rozgadać w jak najkrótszym czasie.

Kiedy:

Zajęcia prowadzone przez internet mogą odbywać się w godzinach porannych, w ciągu dnia lub wieczorem. Wtedy kiedy masz możliwość zalogować się na kurs przez skype lub inną platformę internetową by uczyć się w domu lub pracy jesteśmy gotowi by pomóc.

Cennik:

Zajęcia internetowe z native speakerem kosztują za godzinę lekcyjną 75.00 – 90.00zł

Zapraszamy do kontaktu