dla dorosłych w grupach

Angielski dla dorosłych

Specjalnie z myślą o Twoich potrzebach…

Stworzyliśmy program nauczania, w którym już od pierwszych zajęć mówisz w języku obcym, aby „rozgadać się lub po prostu przełamać barierę językową. Nie doświadczysz typowych, nudnych zajęć. Nauczymy Cię w naturalny sposób, swobodnie rozmawiać po angielsku …bez żmudnych zadań domowych

Naszym dorosłym słuchaczom proponujemy  bardzo zróżnicowaną ofertę nauki angielskiego uwzględniającą ich różne potrzeby. Mamy więc zajęcia indywidualne, w grupach 6 – 9 osobowych a także 2,3,4,5- osobowych. Dużym powodzeniem cieszą się kursy dla początkujących, wiecznie początkujących a także na wyższych poziomach. Niezależnie od wielkości grupy i poziomu nasze zajęcia zorientowane są na praktyczną naukę języka, kto pamięta lekcje z czasów szkolnych w zbyt dużych grupach i przesyconych ćwiczeniami gramatycznymi będzie mile zaskoczony. Uczymy metodą komunikacyjną oraz metodami bezpośrednimi, m.in.: Direct English czyli unowocześniona metoda Callana czyli angielski 4 x szybciej, jest metodą nauki języka skoncentrowaną na mówieniu. Metoda polega na zaplanowanej i kontrolowanej przez lektorów konwersacji, prowadzonej na zajęciach w szybkim tempie. Jej celem jest natychmiastowe przełamanie bariery w mówieniu, wypracowanie prawidłowych nawyków myślenia po angielsku i w rezultacie płynna komunikacja językowa. Metoda Callana została uznana za najszybszą i najskuteczniejszą metodę nauczania języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych.

Przełamanie bariery jaką jest nieśmiałość

Wielu słuchaczy obawia się mówić podczas lekcji języka obcego. Zaletą metody Callana opartej na modelu pracy ustnej „pytanie – odpowiedź” jest niewątpliwie przełamywanie nieśmiałości w mówieniu. Słuchacz od początku jest zmuszony do mówienia, w konsekwencji czego szybko pokonuje lęk przed mówieniem.

Powtarzanie do skutku

Powtórki…Powtórki…Powtórki… Kluczem do sukcesu w uczeniu się języka obcego są powtórki. Każde zajęcia rozpoczynają się od powtórzenia materiału z kilku ostatnich lekcji. Dzięki powtórkom słuchacze doskonale zapamiętują dany materiał. Jest to jeden z najistotniejszych elementów metody bezpośredniej, dający jej przewagę nad innymi metodami nauki języka obcego, gdzie nie powraca się tak intensywnie do opracowanych zagadnień.

Cennik zajęć na rok szkolny 2019 / 2020 Język obcy – grupy wieczorowe - dorośli/młodzież 

Umowa na jeden semestr, spotkania 2 razy w tygodniu: 

przy wpłacie w ratach miesięcznych cena za godzinę lekcyjną wynosi 20.00zł. 

przy wpłacie jednorazowej cena za godzinę lekcyjną wynosi 19:00zł. 

Umowa na rok szkolny, spotkania 2 razy w tygodniu: 

przy wpłacie w ratach miesięcznych cena za godzinę lekcyjną wynosi 18.00zł. 

przy wpłacie jednorazowej cena za godzinę lekcyjną wynosi 17.00zł. 

Umowa na jeden miesiąc, spotkania 2 razy w tygodniu Umowa miesięczna, spotkania 2 razy w tygodniu: 

płatność wynosi 22.50zł za godzinę lekcyjną 

*ilość godzin w semestrze się różni w zależności od roku, świąt itd. 

Przewidywana ilość godzin w semestrze wynosi 60-70 godzin lekcyjnych a w roku 120-140. 

Rabaty: „Wszystko zostaje w rodzinie” – 5% rabatu dla każdego z rodzeństwa lub małżonków uczęszczających wspólnie do „Justalk”. „Zniżka dla wytrwałych” – 5% rabatu dla słuchaczy kontynuujący naukę (min. 2 semestry) „Po studencku” – za okazaniem legitymacji studenckiej masz u nas 5% zniżki. „Po znajomości” – za przyprowadzenie do nas nowej osoby w nagrodę otrzymujesz od nas 5% zniżki na kurs dla siebie, lub znajomego