Angielski dla Firm, Korporacji, IT, Programistów...

Jeżeli w twoim miejscu pracy współpracuje się z kontrahentami/oddziałami w języku angielskim to z wielką przyjemnością chcieli byśmy przedstawić naszą ofertę dla Firm i korporacji. Nasza oferta skoncentrowana jest na tym by pozwolić Tobie i Twojemu zespołowi komunikować się w języku angielskim w jak najkrótszym czasie.

Ogólne informacje o naszych kursach języka angielskiego.

Specjalizujemy się nauce komunikacji więc większość czasu na zajęciach poświęcamy na żywym mówieniu po angielsku. Każdy kurs jest dostosowany do Twoich potrzeb i prowadzony przez wykwalifikowanych nauczycieli którzy potrafią w konstruktywny i pozytywny sposób nauczyć Ciebie Angielskiego. Materiały które stosujemy są najnowszymi dostępnymi metodami skupione na nauczenie Ciebie w jak najkrótszym czasie. Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach przeważnie między 4 i 8 osób. Gramatyka uczona jest w w praktycznym zastosowaniu umożliwiając szybkie zrozumienie oraz bezproblemowe zapamiętanie. Jeżeli pragniesz poza zajęciami szlifować swoja wiedzę językową możesz to zrobić na platformie internetowej. Nasza platforma została specjalnie skonstruowana by pomóc ci w utrwalania tego co było uczone na zajęciach.

Angielski dla firm (biznesowy)

Kurs języka angielskiego dla biznesu ma na celu by ciebie przygotować na wszelkie biznesowe rozmowy w języku angielskim. Uczymy języku potrzebnego dla prezentacji, kontaktach handlowych, negocjacji, zarządzaniem pracownikami oraz wiele innych istotnych sytuacji z którymi spotkasz się w biznesie. Nauczysz się czytać, pisać jak i porozumiewać się swobodnie i z pewnością z osobami z wszystkich stron świata

Angielski dla korporacji

Prezentacje, spotkania, negocjacje, konferencje, szkolenia itd i to najczęściej codzienne po angielsku. Nasze kursy dla korporacji są skupione na tym by nauczyć Ciebie jak doskonale radzić sobie w języku angielskim.  

Angielski dla IT (programistów, web developerów itd)

Tam gdzie precyzja się liczy najbardziej język angielski musi być na odpowiednim poziomie. Uczymy specjalistów z branży komputerowej ćwicząc ten język który muszą używać w praktyce na co dzień. Uczymy szeroki zakres słów potrzebnych oraz jak je używać w praktyce.

Zapoznaj się z naszą ofertą. Siedzibę mamy w Myślenicach pod Krakowem lecz działamy osobiście na terenie Małopolski jak i na terenie całego kraju w miastach np. Warszawa, Poznać, Wrocław, Gdańsk za pomocą platform komunikacyjnych w internecie.

Cennik

Z racji na zróżnicowaną charakter pracy cennik dla firm jest indywidualnie ustalany według potrzeb klienta.

Nie zwlekaj: zapisz się.