zajęcia dla dzieci

Uczymy dzieci tak, aby sposób uczenia był zbliżony do sposobu w jaki uczą się języka ojczystego.

dziecko które uczy się języka angielskiego

Jak uczymy dzieci angielskiego:

Zajęcia prowadzone są jako forma zabawy z językiem. Nauczamy w oparciu o muzykę, ruch i zabawę. Wykorzystujemy liczne rekwizyty, ruch oraz gry. Doskonale wiemy że w atmosferze zabawy łatwiej jest by dziecko naśladowało dźwięki języka obcego, rymowanki oraz piosenki. Dzięki temu dzieci chętnie przychodzą na zajęcia i pozytywnie kojarzą język angielski, co będzie profitować przez całe ich życie.

DZIECI  6 – 9 LAT

Zajęcia prowadzone są metodą Direct Kids. Ta bardzo skuteczna metoda jest dostarczaną nam przez naszego stałego Partnera Direct Method for English, Direct Language Lab.

Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze.

Program nauki w naturalny sposób wprowadza dziecko w świat języka angielskiego. Osiągamy to poprzez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe. Dzieci szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku. W naszym kursie języka mówionego również są elementy języka pisanego, rozwijanie umiejętności czytania i pisania.

DZIECI 10 – 13 LAT

Zajęcia dla młodzieży prowadzone są metodą Direct Teens dostarczaną nam przez twórca znakomitej Direct Method for English, Direct Language Lab.

Rozwój dziecka jest bardzo dynamiczny. Ważne jest, by Twoje dziecko uczyło się w gronie rówieśników będących na tym samym poziomie znajomości języka obcego. Właśnie dlatego dobieramy grupy odpowiednio do wieku oraz umiejętności dziecka.

Nasze kursy nastawione są na rozwijanie wszystkich czterech sprawności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania.

Angielski dla maturzystów = Zdany egzamin

Kursy dla maturzystów są przeznaczone dla słuchaczy , którzy w danym lub następnym roku szkolnym będą zdawali maturę. Na zajęciach analizowane są odpowiednie części egzaminu, oraz omawiane są wszelkie zadania jakie może napotkać przyszły maturzysta. Na zajęciach przećwiczysz przykładowe zadania egzaminacyjne zarówno z części ustnej jak i pisemnej. Nacisk kładziemy na te aspekty, które są najbardziej potrzebne. Przejdziesz także przykładowy egzamin próbny. Jeśli chcesz dobrze zdać maturę z języka angielskiego  zajrzyj do nas. W miłej atmosferze, bezpiecznie i bezstresowo przygotujemy Cię do egzaminu. Znajdziesz tu kursy maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zapoznamy Cię ze wszystkimi aspektami nowej matury. Dołącz do grona naszych zadowolonych słuchaczy i w dobrej atmosferze naucz się z nami szybko i biegle władać językiem obcym.  

Cennik na rok szkolny 2019-2020

Umowa na jeden semestr, spotkania 2 razy w tygodniu:

  • przy wpłacie w ratach miesięcznych cena za godzinę lekcyjną wynosi 20.00zł.
  • Przy wpłacie jednorazowej cena za godzinę lekcyjną wynosi 19:00zł. 

Umowa na rok szkolny, spotkania 2 razy w tygodniu:

  • przy wpłacie w ratach miesięcznych cena za godzinę lekcyjną wynosi 18.00zł.
  • Przy wpłacie jednorazowej cena za godzinę lekcyjną wynosi 17.00zł. 

Umowa na jeden miesiąc, spotkania 2 razy w tygodniu

Umowa miesięczna, spotkania 2 razy w tygodniu: płatność wynosi 22.50zł za godzinę lekcyjną 

*ilość godzin w semestrze się różni w zależności od roku, świąt itd. Przewidywana ilość godzin w semestrze wynosi 60-70 godzin lekcyjnych a w roku 120-140.